Dołącz do naszego zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

  1. Samodzielna Księgowa
  2. Asystentka Dyrektora Zarządzającego
  3. Account Manager
  4. Pracownik Działu Obsługi Klienta z biegła znajomościa języka rosyjskiego

Samodzialna Księgowa

Opis stanowiska:

  • Praca na stanowisku Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym.
  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie.
  • Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych.
  • Sporządzanie deklaracji CT600
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi Companies House, HMRC, Banki
  • Obsługa kontroli podatkowych i audytów.

Wymagania:

  • doświadczenie - minimum 5 lat na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • biegła znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce przepisów prawa podatkowego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel.
  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu.
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy oraz komunikatywność
  • wymagana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie w stopniu miniumum średnio zaawansowanym.
  • dodatkowym atutem będzie ukończenie kursu dla samodzielnych księgowych na teranie Wielkiej Brytanii.

Oferujemy:

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • Pracę dla klientów z różnych branż,
  • Elastyczny czas pracy (możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy).

Kontakt:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz oczekiwań płacowych.

Asystenka Dyrektora

  • współpraca z zarządem firmy i wspomaganie organizacyjne pracy biura,
  • sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień,
  • wsparcie w zakresie organizowania wizyt klientów i obsługa w trakcie spotkań,
  • przygotowywanie, organizacja, archiwizacja i nadzór nad dokumentacją firmy,
  • opracowywanie procedur i nadzór nad ich realizacją
  • reprezentowanie i dbanie o wizerunek oraz rozwój firmy

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe
  • dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań, terminowość, dokładność,
  • znajomość podstawowych zasad rachunkowości i kadr (faktury, rachunki,kasa fiskalna, wynagrodzenia umowy cywilno-prawne ZUS,)
  • umiejętność obsługi programów pochodzących z pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • samodzielne stanowisko,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,